Śmieszne sms śmieszne smsy zabawne sms
  • życzenia sms dla jubilata

  • zapraszamy
  • codziennie
Życzenia
Życzenia imieninowe
Życzenia jubileuszowe
Życzenia na 18-tkę
Życzenia Bożonarodzeniowe
Życzenia na Dzień Dziecka
Życzenia na Dzień Kobiet
Życzenia na Dzień Matki
Życzenia na Dzień Ojca
Życzenia na Komunię Świętą
Życzenia na rocznicę ślubu
Życzenia narodziny dziecka
Życzenia sylwestrowe
Życzenia ślubne
Życzenia świąteczne
Życzenia urodzinowe
Życzenia walentynkowe
Życzenia wielkanocne
SMS
Bez cenzury
Cytaty
Definicje
Drinki
Erotyczne
Graficzne
Graffiti
Infolinia
Mądre
Miłosne
Na dobranoc
Na dzień dobry
Odzywki
Podziękowania
Śmieszne

WwW.ZyczeniaSMS.pl - gotowe śmieszne sms

Śmieszne smsy śmieszne sms zabawne smski gotowe humor
jaja w smsach jajca teksty smsowe

Czym różni się żarówka od blondynki? Żarówka ciągnie napięcie, a blondynka na kolanach.
Bierzesz ta rzecz do ust. Jest twarda, wsuwa sie i wysuwa dotad, az bialy plyn splynie po Twoich wargach... Potem wypluwasz i .... odkladasz szczoteczke.
Co mówią jajka przy stosunku? - Szef zapieprza a my się obijamy!
Coś tam w lesie stuknęło, Coś tam w lesie huknęło. A to komar z dębu spadł, Złamał sobie w dupie gnat...
Postanowiłam przez pewien czas, żyć bez seksu, alkoholu i papierosów i musze stwierdzić, że był to najdłuższy kwadrans... Mojego życia!
Abstrahując od altruistycznych zagadnień metafizycznego pietyzmu jestem gotów pokusić się o stwierdzenie iż konfrontacja z tobą pobudza moje zmysły.
Wódka jest bogiem a fajka nałogiem życie zabawą a sex podstawą. Wódkę wypiłem kase przepiłem kac mnie jebie a co u ciebie?
Przepis na dziecko: dwa jaja, cztery kolana, ucierać do rana, aż powstanie piana, a potem odstawić na dziewięć miesięcy i kupić wózek dziecięcy.
Zakładowa komisja lekarska prosi Pana/Panią o dostarczenie do laboratorium próbek krwi i kału w celu stwierdzenia czy ma Pan/Pani pracę we krwi czy w dupie.
Pijesz? Palisz? Bzykasz się? ... TAK? ... To w domu możesz się więcej nie pokazywać!!! Mama.
Piszę do Ciebie bo nie mam co robić. Kończę bo nie mam co pisać...
Pozycja na żabę. Wersja dla kobiet: on leży, jemu leży, a ona rechocze. Wersja dla facetów: on leży ona leży, jemu stoi, a ona nie kuma.
Jedziemy na wycieczkę, bierzemy misia w teczkę, a misiu fiku miku narobił w tęczkę siku. W teczcę była mąka i misiu puścił bąka :)
Durex informuje, że Twoje narodziny były wynikiem błędu produkcyjnego. Prosimy natychmiast zgłosić sie do szpitala celem uśpienia.DZIĘKUJEMY!
Załóżmy, że Twoj prawy pośladek to Boże Narodzenie, a lewy to Nowy Rok ... pozwól, że wpadnę między świętami :)
Spenetruj wejście. Powoli bez pośpiechu... Sięgnij palcem jak najdalej, jak najgłębiej! Gdy poczujesz opór przerwij na chwilę. Daj odpocząć materii, której dotykasz. Już wiesz od czego zacząć... Wyprostuj palce i jednym ruchem rozerwij kleistą przeszkodę! Trudno musisz być brutalny. Użyj siły! Pokonaj opór! Serce wali Ci jak oszalałe, masz miekkie nogi, trzęsą Ci się ręce...BRAWO!!! Rozerwałeś kopertę z rachunkiem za telefon!!!
Podążaj za strzałkami... =>=>=>=>=>=>=>=>=>=>=>=>=>=>=>=>=> ... Czy Ty musisz przeczytać każdą głupotę, którą Ci przysyłam???
Wiem, że Kościół ci zabrania Prezerwatyw stosowania, Jeśli jednak chcesz żyć zdrowo Kondonika włóż musowo. Złap kondona w dwa paluszki, Ściśnij koniec by był pusty, Lewą ręką złap za członka Prawą zroluj w dół kondonka. Możesz żyć w spokojnej wierze, Że od AIDS'a cię ustrzeże, Bo choć łepek ma gumowy Strażnik z niego jest wzorowy. Jeśli lubisz kochać wiele Nie czekając na wesele, Lub uwielbiasz sex bez żony - Zaopatrz się w kondony!
Cześć to ja... Twoja komórka. Dzwonię do Ciebie, abyś mnie wyciągnął z kieszeni bo smród jest nie do wytrzymania... Chyba zdechł Twój ptak.
Więc dochodzimy do konkluzji, iż ewenement jest ewidentnym paradoksem konstruktywnej rekapitulacji skolidowanej na adekwatnych arkanach pryncypialnej dystrybucji.
Menu
Strona główna
Kontakt
Polecane
Zapraszamy codziennie
© 2004-2014 by zyczeniasms.pl