Życzenia na Boże Narodzenie życzenia Boże Narodzenie
  • życzenia sms dla jubilata

  • zapraszamy
  • codziennie
Życzenia
Życzenia imieninowe
Życzenia jubileuszowe
Życzenia na 18-tkę
Życzenia Bożonarodzeniowe
Życzenia na Dzień Dziecka
Życzenia na Dzień Kobiet
Życzenia na Dzień Matki
Życzenia na Dzień Ojca
Życzenia na Komunię Świętą
Życzenia na rocznicę ślubu
Życzenia narodziny dziecka
Życzenia sylwestrowe
Życzenia ślubne
Życzenia świąteczne
Życzenia urodzinowe
Życzenia walentynkowe
Życzenia wielkanocne
SMS
Bez cenzury
Cytaty
Definicje
Drinki
Erotyczne
Graficzne
Graffiti
Infolinia
Mądre
Miłosne
Na dobranoc
Na dzień dobry
Odzywki
Podziękowania
Śmieszne

www.ZyczeniaSMS.pl - gotowe życzenia na Boże Narodzenie

Biały obrus na stoliku,
iskry gonią się w kominku,
pierwsza gwiazdka mruga z nieba,
anioł kolędę Ci śpiewa,
a pod karpia łuskami jest mój list z życzeniami...
Jak obyczaj kaze stary, strzegac naszych przodkow wiary, chcemy zlozyc wam zyczenia, w dniu Bozego Narodzenia. Niech ta gwiazda Betlejemska, gdy zaswieci wam o zmroku doprowadzi was do szczescia w nadchodzacym Nowym Roku.
staropolskim obyczajem, kiedy w Wigilię gwiazda wstaje, Nowy Rok zas cyfre zmienia, wszyscy wszystkim sla zyczenia. przy tej pieknej sposobnosci i my zyczymy wam radosci, aby wszystkim sie darzylo, z roku na rok lepiej bylo!
Z dzwiękiem dzwonów melodyjnych, Wraz z opłatkiem wigilijnym, W dzień Bożego Narodzenia, Ślemy serdeczne te życzenia Zdrowia, szczęścia, powodzenia I w Nowym Roku marzeń spełnienia.
Gdy juz gwiazdka jasno swieci i z rodzinka jesz kolacje pomysl o mnie, ze ja Tobie sle zyczenia zdrowia szczescia powodzenia, w dniu Bozego Narodzenia.
Mikołaja w kominie, prezentów po szyje 2-metrowej choinki wina 3 skrzynki. Sylwestra do rana przy lampce szampana. Szczęśliwego nowego roku życzy ....
1000choinek w lesie prezentów ile mikołaj uniesie mniej życia w biegu oraz tyle radości ile karp ma ości.
Niechaj gwiazda Betlejemska szczesciem Was opromieni i niech swiat tych moc nieziemska ziemskie troski w slodycz zmieni
Świąt jak beret z moheru cieplutkich. Śniegiem jak puch kaczy bielutkich. Prezentów bez liku jak ustaw o beciku. A Rok Nowy, życzę szczerze, niech będzie szczęśliwy jak Rydzyk w eterze!
Ile Piechna strzelił bramek, tyle życzę Ci kochanek. Ile trybun Rasiak zwiedzał, tyle wódki, oraz śledzia. Ile Żuraw dał radości Ty miej tyle w domu gości. A ile Listkiewicz narobił kłopotów tyle zdrowia, szczęścia w Nowym Roku!
Ile Rydzyk ma moherów, ilu w Sejmie jest frajerów. Ile Kwachu dni się bawił i kolesi ułaskawił. Ile Lepper ma wyroków, tyle szczęścia w Nowym Roku!
Śniegu moc, dużo miłości, z prezentów radości. Pierwsza gwiazdka się mieni, więc to czas na życzenia wszelkiego powodzenia! Błogosławieństwa Bożego, wszystkiego najlepszego!
Już Mikołaj grzeje sanie. Czego pragniesz niech się stanie. Każde z marzeń skrytych w głębi święty dziadek może spełnić. Pięknych i radosnych chwil życzy...
Śniegu po nerki, udanej pasterki, prezentów moc, sexu co noc, smacznego bigosu, gwiazdki z kosmosu oraz tyle radości ile karp ma ości. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzy...
Niech Święta Bożego Narodzenia i Wigilijny wieczór upłyną Wam w szczęściu i radości przy staropolskich kolędach i zapachu świerkowej gałązki.
Świętego w kominie, prezentow po szyje, zielonej choinki prezentow trzy skrzynki,zimnego szampana i sylwka do rana. Życzy [imie].
Ile Tusk przez Lecha szlochał, ile kobiet Golik kochał, ile Lepper się opalał, ile Misztal w disco szalał, ile Długosz będzie siedział, ile Rywin nie powiedział, ile wdzięku jest w Giertychu, ile wanien złupił Zbychu, ile Władek miał nadziei, że z Hausnerem sukces dzieli tyle zdrowia, pomyślności, szczęścia, ciepła i radości.
Skacze Aniołek, skacze po chmurkach,
niesie życzenia w Anielskich piórkach.
Niesie w plecaku babki i świeczki,
a w walizkach złote dzwoneczki.
Wesołych Świąt!
Menu
Strona główna
Kontakt
Polecane
Zapraszamy codziennie
© 2004-2014 by zyczeniasms.pl