Zyczenia Dzien Kobiet życzenia na Dzień Kobiet z okazji Dnia Kobiet
  • życzenia sms dla jubilata

  • zapraszamy
  • codziennie
Życzenia
Życzenia imieninowe
Życzenia jubileuszowe
Życzenia na 18-tkę
Życzenia Bożonarodzeniowe
Życzenia na Dzień Dziecka
Życzenia na Dzień Kobiet
Życzenia na Dzień Matki
Życzenia na Dzień Ojca
Życzenia na Komunię Świętą
Życzenia na rocznicę ślubu
Życzenia narodziny dziecka
Życzenia sylwestrowe
Życzenia ślubne
Życzenia świąteczne
Życzenia urodzinowe
Życzenia walentynkowe
Życzenia wielkanocne
SMS
Bez cenzury
Cytaty
Definicje
Drinki
Erotyczne
Graficzne
Graffiti
Infolinia
Mądre
Miłosne
Na dobranoc
Na dzień dobry
Odzywki
Podziękowania
Śmieszne

WwW.ZyczeniaSMS.pl - gotowe życzenia na Dzień Kobiet
Zyczenia na Dzien Kobiet, Życzenia z okazji Dnia Kobiet

W dniu Twojego Święta dużo zdrówka i miłości, moc uśmiechu i słodkości, mało smutku oraz łez, pełni szczęścia jeśli chcesz...
Raz do roku jest taki dzień, który przemija jak sen. Wszystkie Panie i Matki w dniu tym dostają pachnące kwiatki, ja kwiatków nie mam dla Ciebie, jedynie mogę Ci oddać całego siebie.
Z okazji dnia kobiet, życzę Ci dużo zdrowia w szczególności. Niech uśmiech na twojej twarzy zawsze gości, a życie nie sprawia trudności. Niech wiatr pieśń niesie ci radosną, abyś zawsze czuła się jak wiosną. Wśród pachnących kwiatów i śpiewających ptaków. Aby motyle na dłoni ci siadały i najskrytsze marzenia spełniały. Aby ptaki po niebie latały i twojego szczęścia szukały. Żeby z twoich oczu leciały tylko radosne łzy, tak jak wiosną pachnące bzy. W trudnych chwilach niech gwiazdy nad tobą czuwają i właściwą drogę wybrać pozwalają. One nie pozwolą nigdy ci zginąć i żadnego szczęścia ominąć.
Skromny pierścień na dłoni, mówi dobrze o niej, włosy gładko ułożone, dla mych rąk stworzone, usta - niespokojne, gdy moich czuje dotyk. Kobieta - najsilniejszy narkotyk.
Domku z okiennicami, fury z mocnymi zderzakami, perfum bez liku, pieniędzy pliku i samej słodyczy - Twój mężczyzna Ci życzy.
Pragnę życzyć mojej Pani, by zawsze miała cztery zwierzęta: norkę na ramionach, jaguara w garażu, lwa w łóżku i osła, który by za to wszystko płacił!
Ty obchodzisz święto swoje, Ja na warcie musze stać. I życzenia na tę chwilę, Tylko stąd Ci muszę słać.
Z bukietem róż nie mogę przyjść, by złożyć Ci życzenia. Niech ten sms zastąpi mnie i spełni wszystkie Twe marzenia.
Życzę Ci abyś odnalazła: w ciszy swoje myśli i marzenia, w bliskich Ci osobach siłę i piękno stworzenia, w otaczającym świecie radość istnienia, w kolorach, smakach i zapachach wielkość natchnienia, a w sobie miłość.
Tajemnicą jesteś, z księgi czarów - zbiegłą, mgłą zaklętą, którą nieliczni tylko przejdą. Kobieto - puchu marny, a nie do zdobycia. Kobieto - ile w tym słowie - piękna, miłości i życia.
Z okazji dnia kobiet życzę Ci zbierania z życia tylko najlepszych wrażeń i spełnienia wszystkich marzeń. I aby słońce na niebie świeciło zawsze dla Ciebie.
Z okazji Dnia Kobiet pragnę złożyć Ci życzenia, wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia, by w każdym dniu roku uśmiech na twarzy Twej gościł tak samo często, jak w tym dniu. Bądź zawsze szczęśliwa, złym losom nieznana, uprzejma, czuła, tkliwa, przez wszystkich kochana.
Marzec wyjął grosik srebrny, Teraz będzie mu potrzebny. Do kwiaciarni marzec pobiegł, Kupić bukiet na Dzień Kobiet.
Twoim planom - sukcesu, Twym życzeniom - spełnienia, A dzisiejszego wieczoru - Sexu aż do znudzenia Z gościem przystojnym i miłym, Inteligentnym do tego, Lecz pewnie się zastanawiasz: "Ach gdzie ja znajdę takiego?" Więc na to Twoje pytanie Mam już gotową odpowiedź - On przed chwileczką Ci przesłał Życzenia z okazji Dnia Kobiet! ;p
Bądź jak kwiat róży i jak słońce piękna bądź. Bo to Dzień Kobiet i pięknych życzeń moc.
Jesteś Kobietą mego życia, jesteś Kobietą moich marzeń. Długa droga do zdobycia, gdy o Tobie wszyscy marzą. Wplatam palce w Twoje najdelikatniejsze dłonie, przychodzę co dzień by, ugasić serce, co płonie. I nie mogę zapomnieć o Tobie, ja bez Ciebie nic nie zrobię!
Bądź bardzo mądra, bardzo, bardzo miła. Bądź zawsze szczera, Miej wszystkie miłe zalety, Niech z Ciebie wyrośnie ideał kobiety.
Z bukietem róż nie mogę przyjść by złożyć Ci życzenia Lecz w słowach Tych myśli niech się spełnią Twe marzenia Dużo sukcesów oraz radości Dużo uśmiechów i spełnienia marzeń moc słodyczy w Dniu Kobiet, życzy Ci...
Menu
Strona główna
Kontakt
Polecane
Zapraszamy codziennie
© 2004-2014 by zyczeniasms.pl