Zyczenia slubne Życzenia ślubne
  • życzenia sms dla jubilata

  • zapraszamy
  • codziennie
Życzenia
Życzenia imieninowe
Życzenia jubileuszowe
Życzenia na 18-tkę
Życzenia Bożonarodzeniowe
Życzenia na Dzień Dziecka
Życzenia na Dzień Kobiet
Życzenia na Dzień Matki
Życzenia na Dzień Ojca
Życzenia na Komunię Świętą
Życzenia na rocznicę ślubu
Życzenia narodziny dziecka
Życzenia sylwestrowe
Życzenia ślubne
Życzenia świąteczne
Życzenia urodzinowe
Życzenia walentynkowe
Życzenia wielkanocne
SMS
Bez cenzury
Cytaty
Definicje
Drinki
Erotyczne
Graficzne
Graffiti
Infolinia
Mądre
Miłosne
Na dobranoc
Na dzień dobry
Odzywki
Podziękowania
Śmieszne

WwW.ZyczeniaSMS.pl - gotowe Zyczenia slubne Życzenia ślubne na ślub slub

Zyczenia slubne Życzenia ślubne zyczenia z okazji slubu życzenia z okazji ślubu

Szlocha mama, szlocha tata, Łezki widać w oczach brata. Siostra też że szczęścia płacze, A Pan młody? w górę skacze. I ogromnie się raduje!, Panna młoda mu wtóruje. Bo nim trzy kwadranse miną, Jedną staną się rodziną.
Mlodej Parze, Boze stworz zycie z najpiekniejszych roz! Duzo szczescia, wlasnej chatki i tytulu mamy, tatki Byscie mieli tyle dziatek, ile razem macie latek. Male grube i pyskate niech pilnuja swego tate, by nie zamknal ich na klodke, sam nie poszedl zas na wodke
Sprawa niesłychana: Pani chce poślubić Pana! Rzeczy to są niestworzone: On Ją chce za żonę! Z takim rzeczy stanem, Gdy ta Pani z tym Panem Już żoną i mężem się staną Niech parę stanowią dobraną!
Małżeństwo to podróż w nieznane, Więc życzymy Szczęśliwej podróży
Żyjcie miłością - niech łaska boska pomyślną dolą na dom Wasz spływa nie znajcie nigdy, co smutek, troska, niech przyszłość Wasza będzie szczęśliwa.
Wiara, nadzieja, miłość: trzy cnoty niech towarzyszą w nowej podróży, niech szczęśliwości promyczek zloty przyświeca Młodej Parze najdłużej!
Niech słońce roztacza swój blask nad Wami w tym niezwykłym dniu i przez wszystkie dni Waszego życia. Niech weselne dzwony bija donośnie i radosnym echem brzmią w Waszych sercach na zawsze.
Milosc od pierwszego wejrzenia to dla niektorych tylko marzenia. Wy date slubu juz znacie i na noc poslubna czekacie.
Niech ta nowa dla Was droga, życie Wasze wypogodzi! W sercu ludzi, w łasce Boga, niech Wam każda chwila schodzi.
Co miłość łączy, Niech Bóg błogosławi. W tym krótkim słowie, Na nowej drodze życia.
Cieszcie się sobą małżonkowie, Po wszystkim dni Waszego życia. Których Bóg Wam użyczył, Bo taki jest Wasz udział. W życiu i wspólnym trudzie, Razem dzielicie radość, I smutek, prawo i obowiązki.
W maleńkiej obrączce uczuć świat cały, miłość obowiązek i wzniosłe ideały.... Maleńka obrączka, a znaczy tak wiele - na całe życie włożona w kościele...
Niech ta nowa dla Was droga, życie Wasze wypogodzi! W sercu ludzi, w łasce Boga, niech Wam każda chwila schodzi.
Powiedziałaś wreszcie tak to dla niego dobry znak. Miłości zaznajcie gorącej i przyjaźni się nie kończącej. Przyjaciółmi jesteście moimi, życzeniami obsypuje szczerymi.
Miłość od pierwszego wejrzenia to dla niektórych tylko marzenia. Wy datę ślubu już znacie i na noc poślubną czekacie.
W tej uroczystej chwili, gdy słowo "tak" oznacza zwycięstwo miłości, przyjmijcie życzenia szczere: szczęścia, zdrowia, radości. Niech uśmiech waszych dzieci pochodnią wesela świeci. Dobroć, mądrość niech czynem kieruje, a harmonii współżycia nigdy nie brakuje.
Z Bożej woli połączeni węzłem, co dwoje serc tych splata, żyjcie szczęśliwie tu na ziemi, niech Wam w miłości płyną lata, niech miłość, dobroć oraz ufność, która dziś w sercach Waszych gości, wraz z Bożą łaską i pomocą da Wam moc szczęścia i radości.
Kochani Państwo Młodzi! Gdy w węzeł wiążecie sięwieczny, niech i ja dolącze głos mój serdeczny: niech przyszłe wasze lata Bóg ożywia tą miłością, Która życie w rozkosz splata i w serc związku jest jednością! Wśród tej nowej życia drogi Niech dola świeci błoga! Miłość ludzi, łaska Boga niech otacza wasze progi.
Życzę wszystkiego czego Wam trzeba: autostrady wiodącej do nieba bez żadnych ograniczeń prędkości, do tego jeszcze ogromu radości z każdego, coraz szcześliwszego dnia, który spełnia Wasze marzenia. Żeby Wam nigdy nie zabrakło w domu talerza klusek i makaronu słońca bez końca, kwiatów pachnących, a tuz za oknem ptaków śpiewajacych. Każde z tych życzeń na pewno się spełni, ponieważ płynie prosto z serca głębi.
Menu
Strona główna
Kontakt
Polecane
Zapraszamy codziennie
© 2004-2014 by zyczeniasms.pl