Zyczenia na 18 urodziny życzenia z okazji 18 urodzin
  • życzenia sms dla jubilata

  • zapraszamy
  • codziennie
Życzenia
Życzenia imieninowe
Życzenia jubileuszowe
Życzenia na 18-tkę
Życzenia Bożonarodzeniowe
Życzenia na Dzień Dziecka
Życzenia na Dzień Kobiet
Życzenia na Dzień Matki
Życzenia na Dzień Ojca
Życzenia na Komunię Świętą
Życzenia na rocznicę ślubu
Życzenia narodziny dziecka
Życzenia sylwestrowe
Życzenia ślubne
Życzenia świąteczne
Życzenia urodzinowe
Życzenia walentynkowe
Życzenia wielkanocne
SMS
Bez cenzury
Cytaty
Definicje
Drinki
Erotyczne
Graficzne
Graffiti
Infolinia
Mądre
Miłosne
Na dobranoc
Na dzień dobry
Odzywki
Podziękowania
Śmieszne

WwW.ZyczeniaSMS.pl - gotowe życzenia na 18 urodziny zyczenia z okazji 18

Gotowe życzenia na 18 urodziny, życzenia z okazji 18 urodzin, sms z okazji 18-tych urodzin, smsy na 18-te urodziny, sms na 18-tkę, na 18-tkeSukcesow w dorosłym życiu, Szcześcia w miłości Dużo uśmiechu, dużo radości, Spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, Samych przyjemnych w Twym życiu zdarzeń
Osiemnaście lat czekałeś by dorosłym wreszcie być. Dziś marzenia swe spełniłeś, zaczniesz pełną piersią żyć. Wszystkiego najlepszego życzy...
Na Wasze osiemnaste urodziny, ślę wam życzenia dziewczyny. Najpiękniejszego w życiu słonka, i zaręczynowego pierścionka...
Idź śmiało przez życie, miej wesołą minkę, łap szczęście za ogon i duś jak cytrynkę.
Taki dzień się zdarza raz! Dziś balanga na full gaz! Nie poddamy się browarom, muza niech gra pełną parą, niech sąsiedzi walą w ściany bo ty drogi nasz kochany informujesz cały świat, że dziś kończysz 18 lat!!!
Dorosłości to namiastka Gdy nadejdzie osiemnastka Śmiało ściągaj swój pas cnoty - Chłopcy wezmą Cię w obroty Tańcz od rana do wieczora - Na skrupuły przyjdzie pora By Cię nie dopadły gary I ględzący wciąż mąż stary!
kazdy moze sie weselic kiedy 18-tka strzeli kiedy mocno juz wypali niech sie wtedy wszystko wali pali i rurnuje i nikogo to nie rusza bo sie juz doroslym czuje osiemnastoletnia dusza...
W dniu wejścia w dorosły świat, niech wszystkie smutki odejdą w dal. Niech się śmieje do Ciebie świat, blaskiem długich i szczęśliwych lat.
Życzę Ci, byś nigdy nie stał się zbyt dorosły na to, aby umieć się cieszyć najdrobniejszymi sprawami.
To już minęło osiemnaście lat. Troski młodości poszły w świat.Teraz wkraczasz w dorosłe życie, więc prowadź się należycie...
W dniu 18-stych urodzin zycze Ci tak jak nikt nie zyczy, Spelnienia wszystkich marzen, Zdrowia, Szczescia i slodyczy. I zycze Ci, jak w bajce dobra wrozka By spelnilo sie zyczenie Z samego konca Twego serduszka.
Osiemnasty stukł Ci roczek, zrobiłaś kolejny w dorosłość kroczek. Niechaj zawsze szczęście Ci sprzyja, to co złe z daleka omija, wszystko co pragniesz by się ziściło i tak jak chcesz zawsze było.
18 spełnionych marzeń 18 podróży dookoła świata 18 milionów dolarów i gorących pocałunków bez liku! życzy ...
Do odważnych świat należy. Uwierz w siebie! Stań przy sterze! Zawiń w nowym życiu porty. Niech serce będzie Ci mapą, A Uśmiech paszportem.
Dziś masz 18 lat! Śmiało teraz ruszaj w świat, śmiało żyj i chciej najwięcej, trzymaj szczęście swe za ręce!
Dużo uśmiechu, czułej miłości. Udanych imprezek i wspaniałych gości, zdrowego życia, późnej starości. Niech zawsze radość, w twym sercu gości.
Przed Tobą droga daleka, przed Tobą sam życia kwiat. Bądź przez wszystkich kochany, nigdy nie zaznaj goryczy - tego Ci me serce życzy.
Nie zycze Tobie abys posrod blota znalazl pierscien ze szczerego zlota, lecz zycze Ci zebys w bezdusznym tlumie spotkal serce, ktore cie zrozumie!
Sukcesów w dorosłym życiu, szczęścia w miłości dużo uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjemnych w Twym życiu zdarzeń życzy ...
Osiągnij wszystko czego pragniesz, w rozpoczynającym się dorosłym życiu.
Menu
Strona główna
Kontakt
Polecane
Zapraszamy codziennie
© 2004-2014 by zyczeniasms.pl