Zyczenia z okazji Dnia Matki życzenia na Dzien Matki Dzień Matki
  • życzenia sms dla jubilata

  • zapraszamy
  • codziennie
Życzenia
Życzenia imieninowe
Życzenia jubileuszowe
Życzenia na 18-tkę
Życzenia Bożonarodzeniowe
Życzenia na Dzień Dziecka
Życzenia na Dzień Kobiet
Życzenia na Dzień Matki
Życzenia na Dzień Ojca
Życzenia na Komunię Świętą
Życzenia na rocznicę ślubu
Życzenia narodziny dziecka
Życzenia sylwestrowe
Życzenia ślubne
Życzenia świąteczne
Życzenia urodzinowe
Życzenia walentynkowe
Życzenia wielkanocne
SMS
Bez cenzury
Cytaty
Definicje
Drinki
Erotyczne
Graficzne
Graffiti
Infolinia
Mądre
Miłosne
Na dobranoc
Na dzień dobry
Odzywki
Podziękowania
Śmieszne

WwW.ZyczeniaSMS.pl - gotowe życzenia z okazji Dnia Matki
Zyczenia na Dzien Matki, Życzenia na Dzień Matki
Zyczenia dla mamy, smsy, Życzenia z okazji dnia matki


Dziękuję Ci, ze znosiłaś moje humory, prowokacje, Lenistwo, bunt, złość, hałas i niechlujstwo, Głupotę i popisy, całą gamę wybryków, Które dzieciak obmyśla, aby zobaczyć, Na jak wiele może sobie pozwolić. Ty jednak nie przestawałaś mnie kochać. Jak to możliwe... Nie wiem. Ale dziękuję Ci.
Za Twą miłość z Twego serca Za trud z wychowaniem Mnie Dziś w dniu Matki przyjmij proszę te życzenia skromne me Życzę Tobie Mamo szczerze - życzę zdrowia i radości Życzę Ci by z Twego serca płynął zawsze dar Miłości.
Dziękuje Ci, że dałaś mi życie, za to, że mogę istnieć. Za to, że zawsze w potrzebie jesteś blisko i wspierasz mnie. Te chwile razem spędzone, radosne i smutne, nigdy nie będą stracone. Wzloty i upadki? To nieistotne. Dla mnie liczysz się tylko TY Twe serce - Serce Matki!
Kochana Mamo! Życzę Ci Mamo żebyś szczęśliwa była w radości i szczęściu żyła Niech o każdej porze i wszędzie uśmiech na Twojej twarzy będzie.
Za to, że zawsze jesteś przy mym boku, Za to, że wskazujesz mi drogę w mroku, Za to, że dni moje tęczą malujesz, Dziś, Mamo, z głębi serca Ci dziękuję.
Najlepsze u mamy, jest to że ją mamy. Mamy ją swoją nie cudzą. Nie inną. Zawsze tę samą. I żeby nie wiem co się stało mama zostanie mamą. Tylko jedna mama na zmartwienia. Tylko jedna na dwójkę z polskiego. Tylko jedna od bójki z najlepszym kolegą. Jedna od bólu zęba i od przeziębienia. Nie do zmiany. Nasza wszędzie i przez cały czas. Wiec najlepsze u mamy jest to że ją mamy i że mama ma właśnie nas. :*:*
To Ty wycierałaś moje łzy, Gdy nie udał się pierwszy krok Lub zepsuła ukochana lalka To Ty przytulałaś, gdy świat okazywał się zły, Tłumaczyłaś, co robić i jak żyć. Dziękuję Ci Mamo, za zwyczajne sprawy Uśmiech, zrozumienie, dni zabawy Przyjmij te życzenia z wyrazami wdzięczności Życzę Ci szczęścia, zdrowia i wszelkiej pomyślności.
Dziękuję za to wszystko, Czym dobroć jest na ziemi, Że Jesteś najważniejsza, Że tego nikt nie zmieni, Że jeden dzień najpiękniej W mym sercu jaśnieć musi: Dla jednych to Dzień Matki, A dla mnie Dzień Mamusi.
Brakuje słów, aby podziękować za matczyną odwagę, cierpliwość, dobroć, zrozumienie, ale tak bardzo chcę wyrazić wdzięczność właśnie Tobie, najbardziej kochającej z Mam...
Z okazji Twojego dnia Mamo za wczoraj i dziś, zawsze tak samo Każdym czułym serce uderzeniem i każdym z niego płonącym życzeniem - zdrowia, sił, codziennej radości wraz ze słowami największej wdzięczności Za wszystkie dla Mnie trudy i starania składam Ci dzisiaj życzenia.
Mamo! Stałaś przy mnie w nocy gdy płakałam. Byłaś przy mnie gdy o pomoc wołałam. Dałaś mi przyjaźń najpiękniejszą,najtrwalszą. Dałaś mi miłość wyrzeczeń wartą.
Za Twą miłość z Twego serca, Za trud z wychowaniem mnie. Dziś w dniu matki przyjmij proszę, Te życzenia skromne me. Życzę Tobie mamo szczerze, życzę zdrowia i radości. Życzę Ci by z Twego serca, Płyną zawsze dar miłości
Dzień Matki jest raz w roku, szczęśliwy i pełen uroku. W tym dniu pragnę złożyć Ci życzenia - zdrowia, szczęścia, powodzenia.
Kochana Mamo, Kiedy przytulam się do Ciebie, To jest mi cieplej niż słońcu na niebie, Więc nie wypuszczaj mnie ze swych ramion, Kocham Cię bardzo Moja Mamo!!!:)
Raz w roku jest Dzień Matki, choć mamusiom na co dzień należą się kwiatki, czerwonej róży pączek na dobrego dnia początek, puszyste georginie na marzeń spełnienie, fiołki małe na zdrowie doskonałe, leśne konwalie małe na szczęście trwałe
W kalendarzu Święto Matki z życzeniami śpieszą dziatki. Ja Ci mamo dziś w podzięce za Twe trudy daje serce i przepraszam za me psoty, za wybryki i kłopoty.
W kalendarzu święto Matki z życzeniami śpieszą dziatki, Ja Ci mamo dziś w podzięce za twe trudy daję serce i przepraszam za me psoty, za wybryki i kłopoty.
Z okazji Dnia Mamy Chętnie mieszkanie posprzątamy, Przyszykujemy Ci śniadanie I wyprasujemy ubranie. Bo Ty dla nas przez cały rok jedna Pracujesz, szykujesz, kupujesz, Tulisz, tłumaczysz, pocieszasz. Za to wszystko bardzo dziękujemy. I jak bardzo jesteś potrzebna, to dzisiaj wiemy. Kochamy Cię, Mamo.
Najukochańsza Mamo Moja! Całuję Twoje ręce. Wiem, że jesteś jedyną osobą, która kocha mnie takim jakim jestem. Kochasz mnie w chwilach smutnych i radosnych, zawsze jesteś moją przyjaciółką. Marzę o tym, aby każdy dzień przyniósł Ci Mamusiu Kochana same radości, szczęście i zadowolenie. Będę się starał pomóc Ci w tym tak jak tylko potrafię najlepiej. Chcę Ci powiedzieć Mamusiu, że bardzo Cię kocham chociaż czasem sprawiam Ci przykrość i ból. Przepraszam za wszystko co złe...
Och. Mamo,kiedy dorosnę, napewno zostane muzykiem i wtedy tobie przyniose swe serce w nutach ukryte A dziś przynoszę ci kwiaty zerwane na naszej łące. Pachnące chabry i maki otrzymasz z dziecięcych rączek Och mamo, kiedy dorosnę napewno zostane malarzem i wtedy tobie przyniose cudowny obraz z pejzażem...
Menu
Strona główna
Kontakt
Polecane
Zapraszamy codziennie
© 2004-2014 by zyczeniasms.pl