Życzenia świąteczne życzena na święta
  • życzenia sms dla jubilata

  • zapraszamy
  • codziennie
Życzenia
Życzenia imieninowe
Życzenia jubileuszowe
Życzenia na 18-tkę
Życzenia Bożonarodzeniowe
Życzenia na Dzień Dziecka
Życzenia na Dzień Kobiet
Życzenia na Dzień Matki
Życzenia na Dzień Ojca
Życzenia na Komunię Świętą
Życzenia na rocznicę ślubu
Życzenia narodziny dziecka
Życzenia sylwestrowe
Życzenia ślubne
Życzenia świąteczne
Życzenia urodzinowe
Życzenia walentynkowe
Życzenia wielkanocne
SMS
Bez cenzury
Cytaty
Definicje
Drinki
Erotyczne
Graficzne
Graffiti
Infolinia
Mądre
Miłosne
Na dobranoc
Na dzień dobry
Odzywki
Podziękowania
Śmieszne

WwW.ZyczeniaSMS.pl - Życzenia świąteczne

Życzenia świąteczne życzena na świętaDziś w stajence Panna Święta, Stoi cicha,uśmiechnięta. Przy niej stoi Józef Święty, Tak jak Maria uśmiechnięty. Patrzą na swojego syna, Bo Pan Jezus, choć dziecina, Błogosławić wszystkim będzie, Aby pokój nastał wszędzie.
Karpicka, barscycka, kapecke wódecki, co by smakowały wsysckie potrawecki. Mrozicku, śniezycku, miłości po zmrocku, samego dobrego w Świeta i w Nowym Rocku!
Gwiazdki najjaśniejszej, choinki najpiękniejszej, prezentów wymarzonych Świąt mile spędzonych, karnawału szalonego, roku bardzo udanego
Życzenia, które Tobie życzę na razie nie wyliczę, więc podaję pierwsze z kraju by Ci żyło się jak w raju. By w wigilię u rodzinki wszyscy mieli fajne minki. By przy stole chciał zagościć pakiet zdrowia i miłości i u wszystkich był tak mocny by pozostał całoroczny. Wesołych Świąt !
Na scyńści na zdrowie na to Boże Narodzyni Cobyście byli zdrowi weseli jako w niebie janieli Cobyście mieli pełno gosci jako na gałonzce łości Cobyście mieli pełne łobory pełne pudła coby wom gospodyni przy piecu nie schudła Coby się Wom darzyło kopiło dyślem do stodoły łobruciło Tak Wom Boze dej HEJ HEJ HEJ
W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory, goją się rany, życzę Wam zdrowia, życzę miłości, niech mały Jezus w sercach zagości, szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta, kochanej twarzy, co rano budzi, i wokół pełno życzliwych ludzi.
Gdy pierwsza gwiazdka na niebie zabłysnie niech Cie aniołek ode mnie uścisnie i przekaże serdeczne życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia.
Odrobiny ciepła i ludzkiej życzliwości, odrobiny światła w mroku dzięki szczeremu uśmiechowi, radości w smutku dzięki ludzkiej miłości i nadziei na lepsze jutro w chwilach niepokoju życzy...
Gdy przyjdą Święta w srebrnej bieli, Gdy Stary Rok w Nowy się zamieni, Przyjmijcie gorące życzenia, Niech się spełnią Wasze wszystkie marzenia!
Gdy nadejdą miłe Święta, Niech ten wierszyk Ci przypomni, Że o Tobie ktoś pamięta, Ktoś, kto w dali spędza Święta!
Dużo śniegu, smacznej rybki, lekkiej i niegroźnej chrypki, uśmiechu od ucha do ucha i pogody ducha w nadchodzące święta!
Samych dobrych myśli na święta i nowy rok, wiary w dobro i przekonania, że jeśli tego zechcemy, to święta zmienią nas na lepsze...
Niech Wigilia i Święta Bożego Narodzenia upłyną spokojnie i radośnie aby marzenia zmieniły się w rzeczywistość, a sukcesy przerosły oczekiwania.
Świąt śnieżnych, mrozem malowanych. Prezentów tylko takich niezapomnianych. Sylwestra skąpanego w szampanie, w tańcu szalonego, póki ranek nie nastanie Zaś w Nowy Rok gdy zajdzie księżyc a świt się światem rozniesie nich jeszcze raz odwiedzi was św.Mikołaj i ...spod stołu podniesie
Renifer Rudolf już grzeje kopyta, Mikołaj w pośpiechu prezenty chwyta, niech wszystkie smutki wnet pójdą w kąt - ja dziś Ci życzę Wesołych Świąt! :)
Zbliżają się święta i ktoś o tobie bardzo pamięta, ktoś kto w oddali ucieka i na ciebie codziennie czeka, a więc nie smuć się mój miły i by prezenty ci się śniły kocham cię!
Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia towarzyszy Ci przez cały Nowy Rok. Życzę Ci, aby był to Rok szczęśliwy w osobiste doznania, spełnił zamierzenia i dążenia zawodowe i społeczne oraz by przyniósł wiele satysfakcji z własnych dokonań.
niech wysoko leci gwiazdka, niech świąteczne pachną ciastka, niech ci szczęście dopisuje, niech Mikołaj ci dziękuje.
W Betlejem miescie Zbawiciel sie rodzi. Niech sie Wam mili, Najlepiej powodzi! Niech Wam sluzy szczescie O kazdej godzinie I niech Was dobrego nic w zyciu nie minie!
Na Święta Bożego Narodzenia oraz na nadchodzący Nowy Rok dużo radości i dobroci od ludzi, szczęścia rodzinnego oraz niosącego pokój błogosławieństwa Bożego Dzieciny życzą ....
Menu
Strona główna
Kontakt
Polecane
Zapraszamy codziennie
© 2004-2014 by zyczeniasms.pl